Dystrybutor kawy dla firm – Lavazza Crema Aroma

Dystrybutor kawy dla firm – Lavazza Crema Aroma

Dystrybutor kawy
oraz ekspresów
dla biur i firm
Moc doskonale zaparzonej przez najlepszych baristów gustowie większość smakoszy kawy, teraz możesz odkryć ten smak w swoim miejscu pracy zaopatrując się w Lavazza Crema Aroma. Kawa jest mieszanką Arabiki i Robusty o intensywnym, długo wyczuwalnym smaku. Szczególnie polecana konsumentom lubiącym zdecydowany smak espresso i doceniającym piękną cremę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju.
Wiadomo jak ważna jest poranna kawa oprócz wartości pobudzających do sprawnego funkcjonowania dzięki zawartości kofeiny doskonale wyparzonej w profesjonalnych ekspresach ciśnieniowych gdzie dokładnie każde ziarenko ze świeżo zmielonej kawy daje doskonały i wyrazisty smak Lavazzy. To wspomaga proces tworzenia serotoniny w organizmie która zwiększa produkcję dobrego humoru poprawia pamięć i koncentrację. Te i wiele więcej czynników mieści się w jednej filiżance wspaniałej codziennej kawy.
Nie musisz już martwić się jak przygotować kawę nie musisz nawet potrafić przygotować kawy ponieważ Twoja kawiarka dopasuje idealne proporcje do Twojej kawy jednym naciśnięciem przycisku, to takie proste! Oferujemy sprzedaż jak i dzierżawę ekspresów ciśnieniowych do kawy od małych ekspresów za niewielką cene nadających się do małych pojedynczych biur aż po ogromne ekspresy ciśnieniowe oferujące możliwość przygotowania dwóch kaw na raz.
Kawa jest zawsze na czas i prosto do biura
z dostawą na terenie 3 województw gratis.

Zakup kawe Lavaaza i daj się rozpieścić!

Leave a comment

Dystrybutor kawy dla firm – Lavazza Crema Aroma

Aqua Serwis Listopad 14, 2018