Woda źródlana dla firm

Woda źródlana dla firm

Którą wodę wybrać dla swojej firmy?

Mineralną czy może Źródlaną?

Nasz ekspert pomoże wybrać Ci prawidłowy wybór.

WODA ŹRÓDLANA
To doskonały wybór dla większych placówek które potrzebują zagospodarować małą ilość wody dla wielu osób. Taki wybór idealnie uzupełnia dystrybutor wody dla wody źródlanej. Woda źródlana posiada słodki delikatny smak. Nadaje się dla każdego ponieważ jest nisko zmineralizowana i bardzo dobrze przyswajalna przez organizm ludzki.
WODA MINERALNA
Woda dla każdego to woda mineralna, nie tylko nawadniająca ale także uzupełniająca składniki mineralne, wydobywana jest z głębokości w których nie docierają zanieczyszczenia dlatego jest naturalnie i krystalicznie smaczna. Naturalne wody mineralne zawierają m. in. wapń, żelazo(II), magnez, sód, wodorowęglany, fluorki, siarczany, chlorki. Składniki są bardzo dobrze przyswajalne przez organizm ponieważ naturalnie występują w formie zjonizowanej.
Wody mineralne są przeznaczone do codziennego użytkowania i spożywania w dużych ilościach, ich funkcje sprawują uzupełnianie niedoborów składników mineralnych albo wsparcie leczenia. Jest to woda wydobywana z uzdrowiska, ze względu na wysoką zawartość wartości mineralnych ich smak jest neutralny.
Która woda jest lepsza?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystkie jest zależne od Twojego zapotrzebowania czy potrzebujesz zaspokoić pragnienie swoich klientów w wielokrotnego użytku wodą źródlaną, czy potrzebujesz uzupełnić wartości mineralne swoich pracowników aby wydajniej im się pracowało. Każda woda nadaje się dla co dzień i dla każdego, więc:

Dopasuj przedstawione wartości
do zastosowań swoich potrzeb
i wybierz mądrze.

Leave a comment

Woda źródlana dla firm

Aqua Serwis Grudzień 12, 2018